Kryefjala Logo

Kjo është dhurata e fundit që princ Harry mori nga nëna e tij, “Lady”Diana

29 Nëntor, 2023 | 10:00 am

Në episodet e reja të ‘The Crown’ Princeshë Diana dhe Dodi Al Fayed shfaqen në ndalesën e tyre fatale në Paris përpara kthimit të planifikuar në Londër.

Princesha dërgoi një anëtar të stafit të biznesmenit egjiptian për të blerë një dhuratë për ditëlindje për djalin e saj më të vogël, Princin Harry.

Seriali i Netflix e tregon princeshë Dianën duke mbështjellë një PlayStation në Kullën Eiffel dhe me një shënim ku shkruhej: “Gëzuar ditëlindjen Harry, me dashuri, mami“.

Por a bleu vërtet Diana një PlayStation në Paris? Edhe vetë Harry nuk e di të vërtetën, por kujton se ka marrë një Xbox nga tezja për ditëlindjen e tij, e cila i tha që Diana e bleu në Paris.

Të ngjashme