Kryefjala Logo

Kjo derr femre është mashkull. Çfarë po ndodh në spektaklin e Tv Klan?

9 Shtator, 2022 | 8:40 pm

Ndonse aktorëve në këtë jetë u duhet të bëjnë role nga më të ndryshimet, përfshirë këtu edhe ndërrimin e gjinisë. Së fundmi po qarkullon një foto ku në zhargon mund të thuhet: hajde derr femre!

Por në fakt është mashkull dhe është Olsi Bylyku i kthyer në një bjondinë simpatike. Kjo nuk është hera e parë e Olsit në femër, por këtë herë ka kaluar pritshmëritë.

Edhe këtë sezon, Olsi do të jetë pjesë e “Klanifornia”, ndonse duket se role të reja e presin.

0B486BA6 EC0C 4F90 AB78 77C7941B5F8E

B5DA79B9 B2A4 496D 97C6 C786BF019729

Të ngjashme