Kryefjala Logo

Kjo “bufalaqja” në foto është sot Jessica Alba shqiptare

4 Prill, 2022 | 10:31 am

Miriam Cani është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare madje kur bashkohet me bashkëshortin e saj, bëjnë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara shqiptare.

Por Miriam mbrëmjen e djeshme është bërë nostalgjike dhe ka postuar disa foto nga fëmijëria, madje dhe një me nënën e saj e cila nuk jeton më.

Kujtimet e fëmijërisë mbeten gjithnjë të bukura dhe shpeshherë na bëjnë nostalgjikë, gjë e cila i ka ndodhur edhe Miriamit. Ndërsa përsa i përket muzikës kënga e fundit që ajo ka publikuar ka qenë “Zemër përmbi zemër” bashkëpunimin me bashkëshortin e saj, Alban Skënderaj.

4BBAA10F 9B09 480A 9898 46452716F244 10AAEB6C DD27 4D05 917D 1205214D9B06

60699577 F139 449B B9F1 5A4ADFEFA03D

Të ngjashme