Kryefjala Logo

Kishit imagjinuar ndonjëherë sherr midis Era Istrefit dhe Serena Sulës?Epo,ndodhi!

1 Tetor, 2022 | 3:00 pm

Era Istrefi ka publikuar këngën e saj të re me reperin Don Xhon me titull “Hala”.
Gjatë videoklipit,Era Istrefi shfaqet në një pjesë duke kërcyer në tub.

Tani kur thua fjalën tub,kush ju vjen ndërmend?
Serena Sula,e vetëquajtura “The Queen of Twerk”
Mesa duket kjo e fundit akuzon këngëtaren për kopjim dhe se Era ka shkuar deri aty sa të imitojë edhe lëvizjet e saj.

“E kopjume identik edhe lëvizjet inkishte bo si unë me atë belin e trashë,po ik mi silikone”
Do përgjigjet Era?

20EEBED8 9A9C 4882 B399 9FC26B7E4398

Të ngjashme