“Kishim shumë kimi por..”Kiara flet edhe për Kristin

6 muaj më parë

Kiara Tito foli në “Fun Club” për pothuajse gjithçka që publiku ishte kurioz të dinte dhe nuk i merrte dot përgjigjet duke qënë e izoluar në shtëpi.

Kujtojmë se pak ditë më parë në internet qarkullonin video konspirative se midis Kiarës dhe Kristit kishte një pëlqim të fshehur dhe më në fund protagonistja e këtyre thashethemeve ka folur vetë.

“Kristi është si vëlla i vogël dhe e ngacmonim të gjithë sepse kishte ato reagimet e tij të lezetshme por vetëm kaq. Ne kishim shumë kimi”-sqaroi moderatorja.

Të ngjashme