Kryefjala Logo

Kimi, Kimi… por Adelina Ismajli dhe Elvana Gjata e kanë patur më parë këtë ide!

12 Tetor, 2022 | 12:30 pm

Kim Kardashian ka tërhequr vëmendjen me veshjen e fundit në bashkëpunim me Balenciagën. Ylli ndërkombëtar Kim Kardashian po bashkëpunon së fundmi me brandin e njohur dhe çdo veshje që ajo sjellë kthehet menjëherë në trend.

Ama një ide të tillë veshje ne ja kemi parë shumë vite më parë në 1999 Adelina Ismajlit dhe më pas Elvana Gjatës në klipin “Gajde”.Vetëm se në ndryshim nga Kimi Elvana ka stiluar me rripa vetëm pjesën e bustit. Ndërkohë që Adelina e ka patur bust identik.

Gjithësesi duket se vajzat shqiptare kanë ecur para me ide duke ja kaluar kësaj radhe Balenciagës apo Kimit, ndërkohë që më shpesh jemi mësuar të huazojmë nga të tjerët.

479ACF4F E16E 4D10 BC53 A83223FD84EA

AC250A6A 6018 4942 AB1A 83C07169244D

55D64690 E187 4C1C BDD9 5CD30F8AD75B 3C1C7174 D31B 4DB7 9568 F7E7602027C8 B8AD4058 067C 4788 A016 DD1856BF26B6

Të ngjashme