Kryefjala Logo

Kim Kardashian tregon tatuazhin e saj sekret (dhe nuk është aty ku mendoni)…

10 Nëntor, 2023 | 8:57 am

Kim Kardashian ka zbuluar për herë të parë tatuazhin e saj sekret pasi ishte e ftuar në SNL.Në një intervistë vite më parë Kimi kishte deklaruar qartë se nuk do të bënte kurrë një tatuazh.

Në një puntatë të fundit të reality show-t “The Kardashians”, ajo i ka treguar publikut të saj tatuazhin që ka bërë fshehurazi.

”Kjo është diçka që ju nuk e dini për mua. Është simboli i pafundësisë. Natën që isha në SNL, unë dhe të gjithë miqtë e mi patëm tatuazhe që përputhen.
Po mendoja “nuk ka asnjë shkrepje ku duket sikur kam një tatuazh. Rashë dakord thjesht sepse gjeta një vend ku mund ta fsheh.” ka thënë Kim Kardashian.
IMG 8940

Të ngjashme