Kida vajzë e zgjuar sapo na tregoi hapin e radhës në…

2 muaj më parë

Kida është një nga këngëtarët më të komentuara të muzikës shqiptare. Çdo këngë e re që ajo publikon bëhet hit dhe pëlqehet nga publiku shqiptarë. Por mesa duket kënga e saj e re do të jetë duet dhe pikërisht me një tjetër artist të Kosovës siç është, Yll Limani.

Këngëtarët kanë postuar të dy foto nga studio muzikore ku mesa duket kanë regjistruar duetin e tyre të parë për të cilin nuk kanë dhënë aspak detaje, përveçse kanë postuar foto e janë kënaqur pa masë…

Në fakt duket se kishte ardhur koha fiks për një bashkëpunim mes tyre…

Të ngjashme