Kryefjala Logo

Kiara zbulon “wallpaperin” e telefonit dhe lidhet pikërisht me Luizin

24 Gusht, 2023 | 12:35 pm

Kiara dhe Luizi vazhdojnë të jenë çifti më in i momentit.

Dyshja ndiqen në masë të madhe në rrjetet sociale, ty ku ata janë goxha aktiv duke ndarë momente interesante nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi Kiara ka zbuluar wallpaperin e telefonit e ka pikërisht një foto nga pushimet me Luizin ku janë të hipur në një Jet Ski.

DE88AF32 23B9 4420 A69B E6FCCB6CEA5E

Të ngjashme