Kryefjala Logo

Kiara zbulon detajet e dasmës dhe takimin me mamanë e tij; Është grua fisnike!

2 Maj, 2023 | 9:49 pm

Mbrëmjen e sotme, Kiara ka qenë e ftuar në Fan Club ku ka zbuluar disa nga detajet e dasmës. Ajo ka treguar se ndihet shumë e emocionuar dhe quhet Kiara Tito Ejlli. Ndërkohë nuk ka dashur të japë shumë detaje.

Ajo ka treguar se ka provuar shumë fustane nusërie dhe tezja do jetë dëshmitarja e saj. Ndërkohë që Kiara ka treguar se ka takuar nënën e Luizit dhe ajo është grua mjaft fisnike dhe e mirë.

Gjithashtu Kiara ka treguar se e ëma e Luizit ishte e lumtur për ta.

Të ngjashme