Kryefjala Logo

Kiara xheloze?! Modelja në klipin e Luizit e konfirmon këtë gjë…

17 Shtator, 2023 | 10:26 am

”Amanet’ është kënga e fundit e Luiz Ejllit që solli me një videoklip dhe me dy protagonistë kryesorë veç tij. Bëhet fjalë për aktorin Vis Pupa dhe modelen gjakovare Santiana Maloku e cila mori vëmendjen me bukurinë dhe linjat e saj trupore. Por sa u pagua Santiana për pjesëmarrjen në klip? Si e priti Kiara pjesën e skenave të nxehta që projekti pati modelja u përgjigjet në Prive, madje tregon se Kiara ishte pak xheloze për të dhe partnerin e saj.

Të ngjashme