Kryefjala Logo

Kiara Tito tregon gafën e saj: Kisha lënë një takim me dikë dhe hipa në makinën e tjetrit

22 Mars, 2022 | 8:43 am

Kiara Tito është një ndër ato personazhe që nuk ngurron të jetë e hapur me publikun. Së fundmi në një intervistë në E Diell, ajo ka treguar gafën që ka bërë 20 vjec.

“E kisha lënë të dilja me dikë dhe ai do vinte të më merrte. Pash një makinë të parkuar dhe hipa, fillova të bëja muhabet, kur pashë se ishte dikush tjetër”- ka treguar moderatorja duke qeshur.

Epo gafa të tilla edhe ndodhin, njerëzit po ngatërrojnë makinat e tyre, jo më të të dashurve.

Të ngjashme