Kiara Tito reagon në rrjetet sociale dhe kërkon mbështetje për Luizin

6 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme Kiara Tito është larguar nga BB VIP ndonse reagimi në rrjetet sociale ka ardhur pak më parë.

Ajo ka publikuar një foto nga dasma e tyre me Luizin dhe shkruan për eksperiencën e saj në 99 ditë, falenderon publikun e gjithashtu tregon mbështetjen për Luizin.

“Unë kam qenë e para që ndjeva pozitivitetin mirësinë dhe dashurinë e Luizit kur të gjithë i kisha kundër”- mbyll Kiara këtë postim mes të tjerash.

2FCBCA5F FDAB 4CDD B3BC 98633BB7967E

Të ngjashme