Kryefjala Logo

Kiara Tito publikon foton e parë të unazës: Zemra plot!

8 muaj më parë

Kiara Tito ka publikuar ditën e sotme foton e unazës që e propozoi Luizi.

Përbri kësaj foto, Kiara shkruan: “Zemra plot, aq shumë u gëzova dje sa harrova çdo dhimbje, lot, zhgënjim. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen që keni treguar gjatë rihyrjes time në shtëpinë e Big Brother. Çdo mesazh, koment apo votë mbështetëse e ka bërë këtë eksperiencë të paharrueshme dhe të veçantë për mua! Dashuria mbizotëroftë në zemrat tuaja! Sinqerisht, realisht e juaja!”

F35B5E01 2E87 406D 9981 80B75D855BA5

Të ngjashme