Kryefjala Logo

Kiara rrëzohet dhe shpërthen në lot, ambulanca niset drejt saj…

12 Janar, 2023 | 5:09 pm

Moderatorja Kiara Tito ka pësuar një incident brenda shtëpisë së Big Brother. Teksa ishte duke luajtur me karrige është rrëzuar në tokë dhe ka shpërthyer në lot nga dhimbjet.

Pas kësaj ngjarjeje banorët janë urdhëruae që të mos ta lëvizin moderatoren pasi një ekip mjekësorpo shkonte drejt shtëpisë për ti dhënë ndihmën e nevojshme.

Mikela dhe Tea po i qëndrojnë mbi kokë dhe sigurisht dhe Luizi i cili menjëherë ka shkuar drejt dhomës së gjumit për të marrë një jastik për t’ja vendosur. “Kam dhimbje muskulare, ju betohem që nuk po tallem. Kam shumë dhimbje”, dëgjohet të thotë Kiara.

Shpresojmë mos të ketë të njëjtin fat si Einxhel Shkira.

Të ngjashme