Kiara nuk e duron presionin,i thotë Luizit “Dalim!”

7 muaj më parë

Nata e mbrëmshme nuk ishte më e mira për moderatoren Kiara Tito cila u vu përballë opinionit të Arbër Hajdarit që i vuri në pah indiferencën dhe arrogancën kundrejt Luizit që vuante nga migrena.

Ajo u mundua disa herë por kur Arbri merrte duartrokitje të vazhdueshme nga publiku,ndoshta e kuptoi se do të ishte e kotë gjithçka ajo thoshte.

Luizi u mundua ta mbronte,por pa sukses,duke bërë pjesën tjetër të mbrëmjes për Kiarën edhe më të trishtë.Por,nuk mbaroi aty..

Gjatë darkës,Olta i vuri në pah sesi Luizi gjatë një debati në Prime ka shtyrë Kiarën duke i kërkuar të mos flasë.Kjo bisedë ka ndezur irritim tek çifti që e mohon dhe në një bisedë me njëri tjetrin dëgjohet Kiara duke i thënë Luizit:”Epo hajde dalim atëherë”

Kujtojmë se kur Luizi doli dhunues për Kiarën,ai gjithashtu i kërkoi të dilnin por mori një jo kategorike nga e dashura e tij.

Video:

 

<div style=”width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:177.500%;”><iframe src=”https://streamable.com/e/6namcj” frameborder=”0″ width=”100%” height=”100%” allowfullscreen style=”width:100%;height:100%;position:absolute;left:0px;top:0px;overflow:hidden;”></iframe></div>

 

Të ngjashme