Kryefjala Logo

Kiara në BB VIP, Butrinti bën veprimin e papritur ndaj saj!

15 Janar, 2023 | 3:03 am

Kiara Tito ka qenë në fokus të Luizit, por edhe ka rene pre e paragjykimeve pasi vendosi te shkepuste kontaktin me te, shkak u be genjeshtra e Luizit.

Por ne kete moment delikat per Kiaren duket se ka pikerisht vemendjen e ishit te saj. Behet fjale per Butrint Imerin. Ai ka publikuar nje foto te Kiares me kurore ne insta storyn e tij.

Rikujtojme se Kiara dhe Butrinti kane pasur nje lidhje dashurie. Por habia ishte pikerisht ky postim. Tani me duket se Kiares sapo i nisi edhe nje tjeter histori brenda BB VIP.

Le te presim Butrintin si te ftuar special!

C63EC40F A4EF 4D3E 9599 0C521865AF29

Të ngjashme