Kryefjala Logo

Kiara-Luizit:”Më vjen inat që merr merita sikur po më mban ti në lojë”

9 muaj më parë

Çdo ditë duket si finale në shtëpi.
Tema kryesore vazhdon të jetë ,nominimi,bërthama,kush do dali dhe kë do ‘ndihmojë’ Luizi të qëndrojë.

Pikërisht këtë diskutim po bënte në oborr me Kristin,Keisin,Sabianin dhe Kiarën.
Ai po bën llogaritë e tij ku në keto llogari mendon si të shpëtojë Kiarën.

Por,kjo gjë nuk i pëlqen aspak moderatores që me tone të ashpra i thotë se e ka shumë inat që ai merr merita sikur po e mban në lojë,kur vërtet nuk i ka këto merita.
Po ju si mendoni?
Ndiqni videon:

Të ngjashme