Kryefjala Logo

Kiara krenohet me rizoton nga supermarket Baronesha ndersa Luizi komenton : Mendova se kishe vjellur

17 Korrik, 2023 | 11:19 am

Vajzat e bukura të ekranit paragjykohen shpesh se nuk dinë të zënë gjë me dorë, por mes paragjykimeve ka pasur edhe përgënjeshtrime se shumë prej tyre kanë pasion kuzhinën.

Kiara Tito ylli i momentit në showbiz kohët e fundit po tregon se ka marrë seriozisht gatimin dhe në story poston shpesh gatimin e rizotos nga markat e supermarketit Baronesha. Një foto me rizoto ajo nuk ka ngurruar t’ja dërgojë edhe Luizit. Madje ka komentuar duke pretenduar të marrë merita se ajo di të gatuajë, por përgjigja e Luizit ishte e papritur per te gjithe, ai shkurt e prere madje pa premtuar ta provoje gatimin ka qene : “Mu duk si e vjellur”.

Nuk dimë nëse faji është i Kiarës që nuk di të gatuajë, i rizotos Baronesha, apo i Luizit që pretendon nga femra e tij të jetë kuzhiniere me yje Michelin? Por ajo që mësuam është që Kiara sipas Luizit duhet të vazhdojë përsosjen mbi tenxhere.

Ndonse ka qenë vetë Kiara që e ka publikuar biseden, kujtojme kjo nuk është hera e parë që Luizi “i prish punë” Kiarës, pasi rikujtojmë se edhe me nisjen e moderimit te saj te Kepit të VIP-ave, ai pati përplasje me autoren e ketij emisioni.

924737C0 11E3 4637 A082 D82853AF0DD7

026DE4FD EC8A 4C77 A3B5 BDE2F44A8EFB

605BE357 E5D5 4C3D A2BA C6E79B09EF54

Të ngjashme