Kiara komenton takimin e Luizit me nënën: Momenti më i bukur në BB!

5 muaj më parë

Luiz Ejlli është surprizuar sot në Big Brother nga nëna e tij. Ajo ka fluturuar nga Amerika për të qenë pjesë e këtij reality show dhe për të përqafuar djalin e saj, i cili ka rrëmbyer edhe zemrat e shumë nënave shqiptare.

Megjithatë këtë moment nuk mund mund të mos e komentonte edhe nusja e saj e ardhshme, Kiara Tito. Për Kiarën ky ka qenë një nga momentet më të bukura të këtij Big Brotheri.

Edhe Luizi nuk ka ngurruar së përmenduri partneren e tij duke i thënë nënës nëse e kishte takuar ose jo partneren e tij dhe mesa kuptuam ajo dukej që e kishte takuar moderatoren.

IMG 1104

Të ngjashme