Kryefjala Logo

Kiara i pranon apo i shpëton përballë Efit se ka dikë jashtë?

21 Janar, 2023 | 4:00 pm

Kiara Dhe Efi duket se po bëhen shoqet më të mira brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania.
Efi i është gjendur pranë Kiarës dhe kjo e fundit e ka afruar shumë me veten.

Aq shumë sa mund edhe ti rrëfejë gjëra personale..
Kur dritat janë fikur,Efi i tregon ndjesinë e çuditshme që do ketë kur të rishohë të dashurin e saj jashtë.
Qëndrimi brenda pa folur dhe pa e parë sigurisht ka impaktin e saj.

Por ajo që tha Kiara na shtangu:”Më duket sikur e kemi harruar”
Pse e vuri ajo veten në të njëjtin pozicion me Efin?
Është vërtet dikush jashtë për të?
Ndiqni videon:

Të ngjashme