Kryefjala Logo

Kiara flet për Luizin: ”Se shoh dot me sy”

11 Janar, 2023 | 9:34 am

Këngëtari Luiz Ejlli është kthyer në kryefjalën e rrjeteve sociale pas një deklarate të dhënë se vuante nga një sëmundje e rëndë tumorale, të shpërndarë në të gjithë trupin.

Në momentin që Ejlli u kthye në shtëpi, të gjithë banorët “i drejtuan gishtin”. Edhe Kiara, u zhgjenjye shumë nga ai madje në një moment kur po darkonte me banorët e tjerë ajo  tha se Luizin nuk dëshiron ta shikojë më me sy.

Edhe banorët e tjerë kanë qenë të revoltuar me të duke e marrë të gjithë historinë si një gënjeshtër të Luizit, vetëm Efi i ka qëndruar pranë dhe ka kërkuar një shpjegim prej tij.

Të ngjashme