Kryefjala Logo

Kiara flet për Butrintin: “Ishte personi i duhur në kohën e gabuar”…

4 Janar, 2023 | 10:29 pm

Lidhja e Kiara Titos me Butrint Imerin ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e konfirmoi zyrtarisht historinë, deri pak kohë më parë kur moderatorja foli në një intervistë për ndarjen e tyre.
Moderatorja edhe sot në Big Brother ka folur për ish-partnerin e saj, duke thënë se ata kanë ende komunikim mes tyre.

“Ishte njeriu i duhur në kohën e gabuar”, duke thënë se shkak i ndarjes së tyre ka qenë edhe fakti që kanë qenë “të vegjël” asokohe. Nga ana tjetër, Amosi i ka thënë moderatores se “i shkëlqenin sytë” kur fliste për këngëtarin dhe Kiara nuk e ka mohuar një gjë të tillë.

 

 

Të ngjashme