Kiara flet pas dasmës: Po jetoj një përrallë!

5 muaj më parë

“Po jetoj një përrallë, falë teje” ka shkruar Kiara Ejlli në Instagramin e saj një ditë pas e kurorëzoi lidhjen e saj në martesë në sy të gjithë shqiptarëve.

Moderatorja e njohur i dha fund beqarisë duke u lidhur kështu me këngëtarin dhe fituesin e Big Brother Vip2, Luiz Ejlli.

Duke e njohur vëmendjen që ky program jep është e sigurt që Kiara dhe Luizi do të jenë kryefjala e këtij viti në mediat shqiptare pasi të gjithë do të jenë kuriozë të dinë më shumë detaje nga jeta e tyre në çift.

DEB917CA 7B67 47AE B99E 3FD754C44664

Të ngjashme