Kryefjala Logo

Këto xheste të vogla të partnerit bënë që këngëtarja shqiptare t’i thotë “PO”

1 vit më parë

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora dhe Taika Waititi kanë vendosur që të shkojnë drejt një hapi shumë të madh,martesës.
Sipas “The Sun” ata po planifikojnë një ceremoni shumë të thjeshtë për t’i zyrtarizuar planet e dashurisë.

“Nuk ka asnjë unazë apo planifikim të madh. Ata thjesht u afruan gjithnjë e më shumë dhe përfundimisht i thanë njëri-tjetrit pothuajse në të njëjtën kohë: “Unë dua të martohem me ty”, – tha një burim i afërt me çiftin.

217D2D41 0845 4A1C 8E2E 4A821B8E092B

Rita Ora dhe Taika Waititi janë në një lidhjr prej më shumë se një viti.

Të ngjashme