Kryefjala Logo

Këto janë 10 këngët më të klikuara shqiptare për vitin 2023

2 muaj më parë

Sipas Iconstyle,këngët më të klikuara dhe janë në top10 për vitin 2023 janë artistë si Dhurata Dora,Noizy dhe Dafina.Ky sondazh është kryer në bazë të shikueshmërive.

1-Noizy Jena mbretër 2 49 milionë
2-Noizy & Stresi Medalioni 38 milionë
3-Geasy & Dafina Flaka 37 milionë
4-Dafina Elgit Si Mua 33 milionë
5-Dafina Zeqiri & Ylli Limani- Kaje 32 milionë
6-Dhurata Dora Pa mu 31 milionë
7-DYSTINCT – Ku Je Ti ft. Ricky Rich & Dafina Zeqiri 29 milionë
8-Noizy & Dhurata Kallma 26 milionë
9-Bardhi & Melinda- Ferrari 25 milionë
10-Fifi & Young Zerka Lali 25 milionë

Të ngjashme