Kryefjala Logo

Këto emra po përfliten se do t’i shtohen nesër shtëpisë së Big Brother…

9 Janar, 2023 | 6:08 pm

Loja në “Big Brother Vip” është bërë shumë e fortë. Por mesa duket produksioni e ka vendosur që këtë javë të shtojë disa banorë të rinj. Bëhet fjalë për Robert Berishën, Keisi Medinin, Valbona Memën madje madje një nga emrat që është kontaktuar për të riprovuar përsëri eksperiencën në Big Brother ka qenë dhe Bjordi Mezini.

Gjithsesi për një konfirmim të saktë do na duhet të presim natën e “prime-it” për ta kuptuar nëse këta personazhe do të bëhen pjesë e këtij reality show.

Kujtojmë që emri i vajzës së Sabianit, Keisi Medinit, po qarkullon prej kohësh në rrjet, si një nga banoret e mundshme të “Big Brother Vip”.

Të ngjashme