Kryefjala Logo

Këtë pyetje mos guxoni t’ja bëni më Rudinës…

26 Korrik, 2022 | 3:34 pm

Një ndër pyetjet që i është bërë më shpesh Rudina Dembacajt ka të bëjë me familjen. Që pas martesës me ish-deputetin e Partisë Socialiste, Mark Frroku, duket se të gjithë duan të dinë se kur Dembacaj do të bëjë një fëmijë me bashkëshortin e saj.

Të gjithë kureshtarëve Rudina u është përgjigjur me një jo kategorike.

05987C2D 06C4 4D65 A27B 94F6DEE8C3C4

Këtë sezon atë e pamë si moderatore të emisionit “Part Time” dhe Kryefjala.com ishte e para që ua bëri me dije këtë lajm.

Të ngjashme