Kryefjala Logo

Këtë nuk do ta besoni kurrë. Ja pse J.Lo rri një hap pas Ben Affleck

6 Maj, 2023 | 9:46 am

J.Lo shpjegoi në Live me Kelly dhe Mark sepse fotografohet një hap pas bashkëshortit të saj kur ata janë kapur për dore.
“Ben është i gjatë dhe unë jam e shkurtër, jam më e vogël. Gjithsesi e bëjmë të dukemi mirë,” tha Lopez në emision.

Këngëtarja e njohur foli për  Ben Affleck edhe në raport me dy fëmijët e saj. “Ai është një baba i mrekullueshëm. Dhe një figurë babai për Max dhe Emme gjithashtu, sepse ai ka tre fëmijët e tij të bukur dhe pastaj vijmë ne.”

Momentalisht “Benniferët” janë çifti më i përfolur i Hollivudit dhe i showbizit botëror.

Të ngjashme