Kryefjala Logo

Këtë gjë Ilir Shaqiri nuk e kishte bërë kurrë!

2 vite më parë

Ilir Shaqiri prej vitesh balerin i njohur në Itali dhe Shqipëri u shpall fitues i Big Brother VIP. Menjëherë pas kësaj nuk kanë të mbaruar bashkëpunimet e marketingut për të.

Së fundmi na kanë tërhequr vëmendjen disa foto të Ilirit shkrepur nga fotografi i njohur Sonny K Elson, ku ai është duke pozuar. Po po Iliri si një model i vërtetë.

Surprizues deri në detaj, Iliri rrëmbeu zemrat e gjithë shqiptarëve e ndonse tani më jetën e tij e ka të lidhur mes Italisë dhe Shqipërisë.

D0ADC04E 29E6 46EE AAB6 A6163646F648

33603F04 6575 4265 B341 3DD09F05CDD8

F84B24D0 C12E 4341 9E40 9AACFB5EFDB8

Të ngjashme