Kryefjala Logo

“Këta mund të ishim ne po çe do që nuk flasim”… batutat e Olti Currit për Ilirin dhe Sabianin janë epike

2 vite më parë

Dasma e Ilir Shaqirit është komentuar në të gjitha portalet dhe mediat online, ashtu siç ka rënë në sy edhe mungesa e “qin mijë euroshit” Sabian. “Vëllai” i balerinit të njohur nuk ka qenë prezent në dasmën e tij, por ka qenë prezent në çdo portal të mundshëm shqiptar.

E sigurisht që momente të tilla nuk mund ti shpëtojnë asesi dhe gazetarit Olti Curri. Olti që nuk flet kot ka postuar në profilin e tij në Instagram disa batuta tipike “Oltiane” që do t’ju bëjnë të qeshni me lot.

Fillojmë me të parën:

Këtë foto ëngjëllore të Sabit e ka shoqëruar me këngën “tradhëtar” të Jehona Sopit.
B5FFFED0 03C2 4CF7 9359 7B901E580CEA

Dhe vijojmë me të tjerat:

D9FC0D42 332B 439D BDAF 180232624DAF 83972B33 ABA2 454B 802A 4DE6AAD45A79

Ndoshta Iliri ndaj se ka ftuar se Emanuela do bëhej xheloze për vëmendjen që Sabiani do të merrte, megjithatë edhe pa qenë i ftuar më shumë u bënë lajme për të se sa për dasmën…

 

Të ngjashme