Kryefjala Logo

Kërkesa e veçantë e Olti Currit në BBVK është kërkesa e të gjithëve ne

19 Dhjetor, 2022 | 9:29 pm

Ka filluar pak minuta më parë spektakli i rradhës Big Brother Vip Kosova me ngjarje dhe dinamika të reja që do të zbulohen sot gjatë mbrëmjes.

Me të filluar emisioni,fjalën e kanë marrë sigurisht edhe opinionistët dhe në sy ra komenti i Oltit,i cili pati një kërkesë shumë të veçantë për produksionin.

Ai ka vënë re se banorët flasin në vesh me njëri tjetrin dhe kështu bëhet e pamundur të kuptosh se çfarë thuhet.
Këtë veprim e kishte bërë Andi me Stresin që kërkoi të dijë çfarë kanë thënë dhe të parandalohen episode të tilla që i shpëtojnë veshit të publikut.

Ju kujtojmë se ky është linku ku mund të ndiqni live spektaklin:

https://youtu.be/Hbeo0D0tRRI

Të ngjashme