Kryefjala Logo

Kërcen me këngën e saj, Fifi në “Dancing With the Stars”: Ja dedikoj këtë karrierës time, Adisit dhe djalit!

13 Tetor, 2023 | 10:29 pm

 

Fifi dhe Graciano janë dy ndër emrat më të përfolur nga “Dancing with the Stars. Mbrëmjen e sotme Fifi ka zgjedhur një vals me këngën e saj “Mbarova”. Ku në fillim është shprehur se këtë performancë ja dedikon karrierës të saj, Gracianos, Adisit dhe djalit. Gjithashtu Fifi u shpreh se po del si mami në skenë që të bëj djalin krenar kur ta shohë të rritet.

“Mbarova pas meje”- ka thënë Fifi pas performancës.
Olta Gixhari është shprehur se është shumë emocionuese të shohësh Fifin që nuk këndon por kërcen këngën e saj. Gjithashtu Olta ka thënë se Fifi është një pupël në kërcim.

Graciano gjithashtu ështê shprehur se Fifi është një nënë e devotshme dhe punon shumë fort, gjithashtu ka humbur 6 kilogram teksa ndjek një dietë rigoroze.

Ku veç kritikave Fifi ka marrë shumë komplimenta nga Iliri, i cili është shprehur se këngën dikur ja ka dedikuar Ilirit në BB VIP.

Të ngjashme