Këngëtarja shqiptare në pritje të fëmijës së saj të parë…

2 muaj më parë

Eleni Foureira ka anulluar të gjitha koncertet e këtij viti sepse është në pritje të ëmbël. Burime për Kryefjalën pranë këngëtares bëjnë me dije se ajo po e mban larg vëmendjes mediatike këtë fakt por e vërteta është që Foureira dhe partneri saj, Alberto Botia po presin një bebe.

Po të shohësh edhe fotot e saj të fundit në Instagram këngëtarja shfaqet e mbuluar duke mos treguar linjat e saj perfekte, siç ndodh zakonisht me të.

Edhe para disa muajsh mediat greke shkruajtën për një shtatzëni të mundshme të këngëtares me origjinë shqiptare, lajme të cilat ajo i mohoi. Ndërsa sa i përker muzikës kënga e saj e fundit titullohet “Aya”.

Të ngjashme