Kryefjala Logo

Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël, së shpejti vjen në jetë bebi numër dy…

10 Tetor, 2022 | 11:24 am

Këngëtarja e njohur shqiptare Kaltrina Selimi, është në pritje të ëmbël. Burime për Prive bëjnë të ditur se këngëtarja është shtatzënë për herë të dytë. Kujtojmë që ajo u bë nënë për herë të parë në tetor të vitit 2014 dhe djali i saj i parë quhet, Tristan.

6E62D9FB D990 40E6 8636 B1C75F8C28CD

Kaltrina ka qëndruar larg vëmendjes mediatike dhe jetën e saj private nuk e ka bërë kurrë publike. Nuk dihet ende gjinia e bebit numër dy, por dimë që jeta e saj është e ndarë mes Londrës dhe Prishtinës. Këngëtarja pak kohë më parë u përfol në media se kishte blerë një shtëpi luksoze në kryeqytetin e Kosovës.
3AD99FCB ADCC 43DA A717 A72EF015FD61 E0E13DFF 9CE0 4EF0 9A56 3C7B270461E2
Sa i takon muzikës projekti i saj i fundit titullohet “Kthema Dashninë” dhe është realizuar një vit më parë.

Të ngjashme