Kryefjala Logo

Kengetarja shqiptare i jep fund beqarise!

4 Qershor, 2021 | 10:02 am

 

BF8325C0 CEFA 4437 B727 42FC0F562290
Big Mama nje kengetare mjaft e dashur per publikun. Mesa duket ka ardhur momenti qe Bigu ti jap fund beqarise.

Ajo ka publikuar nje foto e veshur me vello dhe me shoqerueset e nuses ku shkruan: nata fundit e beqarise.

Big Mama ka qene shume e rezervuar persa i perket marredhenies se saj dhe nuk dihet ende kush eshte partneri, por gjithesesi urime!

77594C5F 87C8 43DC BEB2 A5D27A371FA3

Të ngjashme