Kryefjala Logo

Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë…

9 Tetor, 2022 | 11:47 am

Albina Kelmendi i ka dhënë fund beqarisë. Këngëtarja e njohur është martuar me partnerin e saj, Valon Vatajn, në një ceremoni luksoze të organizuar në Kosovë.
Të pranishëm në dasmën e artistes pejane kanë qenë edhe shumë personazhe të njohur të showbizit shqiptarë. Mendohet se në dasmën e këngëtares dhe biznesmenit të njohur kanë qenë 400 të ftuar.

Ata kanë realizuar gjithashtu edhe këtë set interesant fotografik, foto të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit.
A9B2BDCE 10D4 436F 8176 F6D6E009E065

1BCEE9BA B222 46F7 B4F7 E2D6F1997A65

Të ngjashme