Kryefjala Logo

Këngëtarja shqiptare bën gafën e pafalshme, ngatërron burrin me Luizin…

14 Mars, 2023 | 6:59 pm

Luiz Ejlli është kthyer në fenomenin dhe personazhin më të dashur të shqiptarëve. Këngëtari i njohur ka rrëmbyer zemrat e të gjithë njerëzve dhe të gjithë flasin për të. Por Lui duket se ka edhe mbështetjen e kolegëve të tij, të cilët e ka shprehur simpatinë e tyre për të.

Por sot reperja Gjira Kajtazi duket se ka bërë një gafë të lezetshme. Ajo ka postuar një status ku shkruan se për pak deshi e thirri bashkëshortin e saj me emrin Luiz.

Gjira vetëm pak ditë më parë është rikthyer në muzikë me këngën e saj “On&Off” dhe vite më parë ka qenë një nga reperet e njohura në Kosovë.

2AE90A01 0D42 404B 974A 23C4F5463E59 4F28144C BDAF 4A9A 9A68 D86EE3E3FF10

 

Të ngjashme