Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Këngëtarja shqiptare bëhet nostalgjike poston foto nga fëmijëria. E gjeni dot se kush është?

Këngëtarja e famshme shqiptare ka publikuar sot foto të fëmijërisë dhe adoleshencës së saj. Ajo ka lindur më 2 shtator 1989 duke u bërë 32 vjece muajin e kaluar. Bëhet fjalë për Ronela Hajatin, një prej artisteve më shpërthyese në skenat shqiptare e cila njihet për koreografitë më “bombastike” në videoklipe.

Ajo ka publikuar në InstaStory disa kujtime të dy dekadave më pare kur ajo ishte vetëm një fëmijë. Në këtë “album” ajo vijon me fotografi në moshën e adoleshencës, ku gjithashtu bën dhe një dedikim për babain e saj të ndjerë duke thënë “Babi më mungon shumë”.

Përpos fotove me prindërit Ronela e vogël shihet duke luajtur në piano, duke na rikujtuar që për këngëtaren muzika ka filluar qysh herët të skalitet, madje ajo ka konkuruar në “Ethet e së premtes” duke marrë rezultate të kënaqshme kur ishte vetëm 14 vjec.

Latest Posts

Don't Miss