Kryefjala Logo

Këngëtarja e njohur shqiptare zbulon se ka një’motër binjake’ aspak të panjohur për publikun

10 Shtator, 2022 | 6:02 pm

Arilena Ara është bukuroshja bionde nga Shkodra që na bëri për vete me zërin potent dhe fytyrën ëngjëllore që në kohën kur mori pjesë dhe fitoi “X Factor Albania”

Arilena u zgjodh edhe si përfaqësuese e Shqiprisë në Eurovision duke lënë pas Elvana Gjatën.
Prej kohësh mike me këngëtaren tjetër Miriam Cani,të dyja kanë shkrepur një fotografi ku Arilena shkruan:”My Twin(binjakja ime)”
Në fakt ngjashmëria është e madhe.
E9970B38 17EF 47D0 AB1C E44FB189B328

Të ngjashme