Kryefjala Logo

Këngëtari shqiptar humb nënën, bën dedikimin prekës!

31 Mars, 2023 | 8:17 am

Rita dhe Fidani janë dy këngëtarë nga Kosova të cilët u bënë të njohur me hitin “Ty t’ka rritur nana”. Ndonse familja e tyre sot është në zi!

BABEF1B4 CF1D 4BD2 A1F1 D28EBD1C0B1B

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Fidani ka njoftuar se ka humbur nënën e tij. Ai ka publikuar një foto të saj e shkruan; “Nanë e shtrenjta nanë! Allahu të shpërbleftë me xhenet në këtë muaj të shenjtë të Ramazanit.

Ndonse i urojmë ngushëllime!

02AF3C08 5DBE 41A4 9BAF BFE3BCA9B733

Të ngjashme