Kryefjala Logo

Këngëtari shqiptar fejohet në fshehtësi…

2 muaj më parë

Lorenc Hasrama zbuloi se është në një lidhje dashurie me një vajzë. Mirëpo mes duket lidhja e tyre është serioze dhe këtë gjë e ka treguar vet ish-banori i “BBV” ditën e sotme gjatë një interviste për emisionin “Wake Up”.

Lorenci tha se partnerja e tij ka edhe një unazë në gisht, duke treguar kështu që çifti janë fejuar me njëri-tjetrin.

“E ka një unazë në gisht. S’ka plane për dasmë tani. Ajo thotë që është fansja ime më e madhe. Nëse kemi një problem është ky, sa herë dëgjon një këngë timen, unë e ndërroj direkt. Unë nuk i dëgjoj këngët e mia. Kur doli ‘Hëna’ ma dha direkt atë ndjesinë, tani nuk e dëgjoj”, tha këngëtari.

IMG 7806

Të ngjashme