Kryefjala Logo

Këngëtaren shqiptare e krahasojnë me Grida Dumën…

5 muaj më parë

Kida ka postuar disa foto të reja në profilin e saj në Instagram, duke paralajmëruar kështu edhe projektin e saj më të ri URU që do të publikohet pas tre ditësh. Mirëpo në këto imazhe të reja duket se këngëtarja ka një ngjashmëri me ish-politkanen, Grida Duma dhe këtë fakt ja kanë vënë në dukje fansat e saj. Në fakt këtë herë duket se fansat e Kidës nuk kanë gabuar në këtë ngjashmëri që të dyja personazhet kanë.

IMG 3282 IMG 3280

IMG 3281

Të ngjashme