Kryefjala Logo

Këngën e re të Ronit dhe Dafinës e postuan të gjithë (përveç Semit)

1 vit më parë

Dafina Zeqiri dhe Ron Zaiti kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri “Boma ni tel”. Dafina dhe Roni janë pjesë e një labeli muzikor dhe kënga e tyre duket se është pëlqyer jo vetëm nga fansat por edhe nga kolegët e tyre. Shumica tyre e kanë postuar këngën në rrjetet sociale por ajo që u vu re ishte mungesa e Semit.
Semi jo vetëm që nuk e postuar këngën e Ronit por vumë re që ata nuk e ndjekin më njëri tjetrin as në rrjetet sociale.
Mesa duket ata i kanë dhënë fund jo vetëm marrëdhënies së tyre të dashurisë, por edhe asaj të miqësisë.

Të ngjashme