Kryefjala Logo

Kënga që dëgjon burri Emina Çunmulaj mes Maldiveve do u shkrijë së qeshuri!

12 Gusht, 2022 | 6:47 pm

Emina Çunmulaj është e martuar tashmë prej 6 vitesh me Sam Nazarian, miliarderi me origjinë iraniane, të cilit modelja i ka futur në gjak këngët shqiptare.

Emina ndodhet për pushime në Maldive dhe ka realizuar një video teksa i shoqi ka vendosur në sfond një këngë popullore shqiptare e kërcen me të. Mesa duket Sam i pëlqen kaq shumë muzik shqiptare sa e dëgjoj edhe në mes të Maldiveve.

Emina e ka shoqëruar këtë video me shumë të qeshura, e sigurisht mos bëjmë kot sikur nuk na u bë qejfi, ama dhe qeshëm gjithashtu.

Të ngjashme