Kryefjala Logo

Kendall Jenner postoi këtë foto dhe rrjeti mendon që është ndarë nga i dashuri

3 muaj më parë

Kendall Jenner postoi një foto me perëndimin e diellit dhe shkroi: “Ajo që është për mua, thjesht do të më gjejë”.

Kaq mjaftoi që disa njerëz filluan të spekulonin kuptimin e imazhit të vetmuar.

“Duket si një postim i ndarjes”, shkroi një fans.

“Dreq vëlla, kush të lëndoi !!!” hyri një tjetër.

“Ajo dhe Badbunny po ndahen?,” mendoi një i tretë.

Hera e fundit që Jenner, dhe Bad Bunny u panë së bashku publikisht më 29 tetor, kur ata dolën për mëngjes në Beverly Hills, sipas fotove të siguruara nga TMZ.

IMG 9029

Të ngjashme