Kryefjala Logo

“Kemi një vit bashkë”, Anna Lika flet për herë të parë për Bjordin?

12 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme aktorja Anna Lika ka rënë pre e kurthit të “Piranjave”. Asaj i është realizuar një kamer e fshehtë, ku teksa ishte në makinë me menaxherin e VIP-ave Xhani Demnika ajo i ka treguar se ka një vit me të dashurin që qendrojnë 24 në 7.

Ndonse kanë vendosur ta mbajnë private lidhjen e tyre, më tej Anna tregon se ai është shumë i qetë, madje dhe mikut të saj Gracianos i ka kërkuar që ta mbajnë mirë Annën.

E cila nuk ka lënë as batutat duke treguar se Graciano ishte i lumtur për marrëdhënies e shoqes së tij, aq sa ex-at e Annës i kishte qujtur motërq****.

Rikujtojmë se Bjordi Mezini u përfol gjatë BB Vip se ishte në një lidhje me Anna Likën. Por a i kishte Anna këto fjalë për të? Kjo mbetet për tu parë pasi vetë ajo nuk ka përmendur emra.

Të ngjashme