Kryefjala Logo

Kejvina thyhen heshtjen: Nuk jam penduar

27 Janar, 2023 | 10:36 am

Që pas përjashtimit nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, Kejvina Kthella nuk kishte bërë asnjë shfaqje apo reagim publik. Por pak minuta më parë, ajo ka publikuar një shkrim në Instastory ku ka shprehur të gjitha ndjesitë dhe mendimet rreth situatës që e bëri të përjashtohej nga loja: shpullën ndaj Luizit.

BB8DC1B5 5B6F 434C B9C2 8CD2F34062F6

Mesa duket, koha e “reflektimit” që Kejvina mori pas daljes nga shtëpia, nuk e ka bërë të pendohet por të mbështesë më fort veprimin e saj. Ajo përjashtua nga Big Brother pasi qëlloi me shuplakë, Luiz Ejllin.

Të ngjashme