Kryefjala Logo

Kejvina reagon në rrjetet sociale për Luizin pas skualifikimit

1 vit më parë

Kejvina Kthjella u skualifikua nga loja e Big Brother Vip Albania pas dhunës fizike ndaj Luiz Ejllit.

Pas daljes së saj nuk pamë asnjë reagim në rrjet por mesa duket Kejvina ka parë dhe ndoshta ka kuptuar që gaboi nda Luizit pasi veprimi saj na habiti.

Kejvina ka filluar të ndjekë në Instagram këngëtarin Luiz Ejlli,veprim i papritur ky duke patur parasysh të gjithë përçmimin e saj ndaj tij brenda shtëpisë.
Çfarë të ketë ndodhur..?

7587E526 CFCD 4C0B 8424 F84146AD3701

Të ngjashme