Kryefjala Logo

Kejvina pranon që goditi Luizin dhe nuk pendohet fare!

16 Janar, 2023 | 11:27 am

U përfol se gjatë debatit midis Luizit dhe Kejvinës,kjo e fundit e ka goditur me shuplakë.
Në televizion sigurisht nuk u dha asgje dhe ende nuk qarkullojnë video të këtij momenti nëpër rrjetet sociale.

Por,në oborr pikërisht për këtë temë po fliste Dea Mishel dhe Kejvina.
Dea thotë se një shpullë nga vajza për djalin nuk i duket e tmerrshme dhe Kejvina përsërit disa here se ajo nuk është penduar fare po fare pë shpullën ndaj Luizit.

Dhuna është dhunë goca nuk ka rëndësi femra mashkullit apo mashkulli femrës.
Apo ç’i doni këto informacione,fundja Dea vetë rrëfeu se njëherë e dogji me vetëdije ish-in.
Ndiqni videon:

Të ngjashme